Přeskočit na obsah

Společnost ROS

Historie metody ROS

Nizozemské distribuční centrum v Oosterhoutu mělo vysoký výskyt poškození paletových regálů při kolizi manipulační technikou, což znamenalo časté a vysoké náklady na výměnu. Distribuční centrum hledalo možnost snížení nákladů na výměnu regálů a obrátilo se na stavebního inženýra specializujícího se na stabilizaci konstrukcí Hanse Slavenburga, aby jim pomohl najít řešení. 

Hans Slavenburg analyzoval všechny související problémy a vytvořil novou metodu opravy. Jeho základem je hydraulický nástroj, aplikační matrice a sada nástrojů, pomocí kterých se řízeným tlakem během několika minut obnoví původní podoba sloupku. I když bylo toto řešení původně vyvinuto pro konkrétní sklad, viděli jsme hodnotu, kterou by patentovaný systém ROS mohl mít v jiných skladovacích a logistických centrech. Proto jsme systém využili k rozšíření našeho dosahu z Holandska do Německa, Francie, Španělska, Belgie, Švýcarska, Rakouska, Velké Británie, USA a Jižní Afriky.

Filozofie

Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. Základem našeho úspěchu je partnerská spolupráce, spolehlivost, důvěra a smysl pro odpovědnost. Protože každý sklad je jiný, přizpůsobujeme naše řešení vašim potřebám. 

Pružně reagujeme na problémy našich zákazníků. Odborná podpora a poradenství jsou pro nás samozřejmostí i po opravě regálu – nenecháme vás v tom v budoucnu samotné. Klientela naší společnosti se neustále rozrůstá a rádi bychom ji v budoucnu dále rozšiřovali. Proto klademe velký důraz na prvotřídní služby.