Přeskočit na obsah

Patentovaný systém opravy regálů

Popis systému

Systém opravy ROS vrací poškozeným sloupkům regálů jejich původní tvar a pevnost, a to pomocí několikanásobného lisování za studena za použití řízeného hydraulického tlaku a přesně tvarovaných nástrojů z extrémně vysokopevnostní oceli. Po provedení opravy splňuje opravený regál nosnost stanovenou výrobcem.

Opravujeme většinu typů regálů různých značek a od různých výrobců a všechny profily regálů válcovaných za studena, pokud nejsou uzavřené. Práce můžeme provádět za plného zatížení regálové sestavy.

Spolehněte se na světově uznávaný certifikovaný proces

V uplynulých letech systém ROS podrobně zkoumaly a nezávisle testovaly přední světové instituce.
Všechny se shodly na následujícím:
     ● Po opravě našim systémem získá regálová stojina původní pevnost a nosnost.
     ● Opravou nedochází ke strukturální změně materiálu.
     ● Opravu je možné provést opakovaně – dvakrát na stejném místě.
     ● Opravovat je možné všechny typy za studena tvarovaných profilů od všech výrobců.

Systém mimo jiné prošel následujícími testy:
     ● TNO, Nizozemská organizace pro aplikovaný vědecký výzkum (Holandsko, 2005)
     ● Inženýrský institut Dr. Möll (Německo, 2007)
     ● Technická univerzita Brookes
     ● Oxford (Spojené Království, 2009 a 2011)
     ● Bayer Technology Services (Německo, 2010)
     ● Technická univerzita Barcelona (Španělsko 2011)
     ● DEKRA (2011)
     ● Packer Engineering Illinois (USA, 2011)

Výsledky testování významnými institucemi

DEKRA je největším evropským orgánem pro testování, výzkum a certifikaci výrobků v oblasti bezpečnosti, životního prostředí a zdraví. Tato odborná organizace působí ve víc než 60 zemích na 5 kontinentech. V roce 2011 DEKRA oficiálně certifikovala proces opravy regálů ROS podle evropské normy EN 15635, kterou musí dodržovat všichni uživatelé a výrobci regálů ke kontrole a údržbě. Ve vlastní zkušební laboratoři byly zkušební vzorky několikrát deformovány podle normy EN 15635, pak byly narovnány metodou ROS a následně byla stanovena jejich únosnost.

Závěr: Testované podpěry regálů měly po dvou opravách metodou ROS nezměněnou nosnost. Postup odpovídá nejmodernějším technologickým postupům

Společnost Bureau Veritas založená v roce 1828 je světovým lídrem v oboru testování, inspekce a certifikace. Svým klientům pomáhá plnit rostoucí požadavky na kvalitu, bezpečnost, ochranu zdraví při práci a ochranu životního prostředí. V roce 2017 byla pověřená certifikací systému ROS a prozkoumáním, jestli je v souladu se stávajícími směrnicemi a jestli zaručuje bezpečné výsledky. Závěry a doporučení říkají, že systém ROS nemění nosnost stojiny.

Závěr: Tento postup oprav byl společnost Bureau Veritas schválen. Popsaný technický postup společnosti ROS představuje současnou úroveň technologie. Hodnocení je založeno na normě EN 15635, a proto platí pro všechny země v Evropě, pro které tato norma platí

SGS je mezinárodní společnost zabývající se kontrolou nákladní dopravy a jejími nejdůležitějšími službami jsou inspekce, testování, certifikace a ověřování. Na žádost ROS byla provedena analýza chování regálových stojin paletových konstrukcí, na nichž byla provedena 10mm deformace a následná oprava.

Závěr: Z analýzy hodnot získaných empiricky pomocí tlakové zkoušky vyplývá, že testovaný regál neztrácí mechanické vlastnosti. Po dokončení oprav v souladu s pracovním postupem ROS nejsou pozorovány odchylky ve vertikálnosti regálu.

Jak systém ROS funguje

Krok 1

Vyškolený tým našich techniků provede vstupní kontrolu poškozeného regálu za účelem posouzení míry poškození.

Krok 2

Pomocí několikanásobného lisování za studena za použití řízeného hydraulického tlaku a přesně tvarovaných nástrojů z extrémně vysokopevnostní oceli vrátíme sloupku původní tvar.

Krok 3

Po provedení opravy místo označíme odolným štítkem s identifikací opravy a uděláme záznam do deníku oprav. Opravený regál splňuje nosnost stanovenou výrobcem. Za opravu přijímáme plnou odpovědnost a poskytujeme záruku.

YouTube

Načtením videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.
Více informací

Načíst video

ROS-SYSTEM

DONE

Zaručujeme plnou nosnost vaší policové podpěry.

KROK 5

Po opravě je podpěra opět v původním stavu.

KROK 5

Po opravě je podpěra opět v původním stavu.

KROK 4

Použitá hydraulika: Metoda je založena na principu tváření za studena, což je stejný proces, který se používá při výrobě sloupů.

KROK 4

Použitá hydraulika: Metoda je založena na principu tváření za studena, což je stejný proces, který se používá při výrobě sloupů.

Po - kompletní oprava

Po opravě bude mít vaše police opět 100 % své původní nosnosti.

Nabízíme také následující položky:

  • Certifikát o načtení
  • Dokumentace opravy
  • Pojištění
  • Nálepka o opravě

dozvědět se více

Máte zájem o více informací?